Свято першого дзвоника не переноситимуть.

  Урочиста лінійка пройде у суботу.

  1 вересня у 2018 році припадає на суботу, тож Перший дзвоник в деяких школах та інших навчальних закладах перенесли на понеділок. Дізнайтеся, коли буде урочиста лінійка на День знань – 1 чи 3 вересня.  Як повідомили в Міністерстві освіти України, кожен навчальний заклад може самостійно вирішувати, коли саме має проходити урочиста лінійка – 1 чи 3 вересня.  Відтак, школярам та батькам нобхідно уточнити у своєму навчальному закладі, коли там прозвучить Перший дзвоник 2018.

  "Оскільки питання організації освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти належить до виключної компетенції навчального закладу, рішення про проведення свята першого дзвоника приймає навчальний заклад. Тому таке свято може бути проведено як 1 вересня, так і 3 вересня", – пояснили в Міносвіти.

  Разом з тим навчальні заклади Погребищенського району відкриють свої двері для учнів саме у суботу 1 вересня. Навчання в цей день не буде. Свято обмежиться урочистими лінійками, які розпочнуться орієнтовно о 9 годині ранку.  30.08.2018 | Aдмін

  Вернутись назад